Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.  zgadzam się - zamknij

Quad Pro Sp. z o.o.

Ul. Stanisława Fiszera 5
Kraków 31-321

email: biuro(at)quadpro.pl

 

Kontakt:

Centrala: +48 12 30 70 060, +48 12 30 70 227, Telefax: +48 12 444 71 64

  Serwis HP Kraków www.quadpro.pl

Dział Handlowy:

Ogólny adres email Działu: handlowy(at)quadpro.pl

Jerzy Antczak: +48 12 30 700 60 w.533; +48 883673747; jerzy.antczak(at)quadpro.pl

Paweł Biniek: +48 12 30 700 60 w.511; +48 883 668 845; pawel.biniek(at)quadpro.pl

Marcin Haase +48 12 30 700 60 w.544, +48 883 673 396; marcin.haase(at)quadpro.pl

Piotr Kordek +48 12 30 700 60 w.522, +48 883 673 832; piotr.kordek(at)quadpro.pl

Dział Techniczny - tel: 12 30 700 60 wew. 577

Ogólny adres email działu: serwis(at)quadpro.pl
 
Jakub Giergun: tel. kom. 534012370 email:jakub.giergun(at)quadpro.pl
Grzegorz Kędziora: tel. kom. 607038001 email: grzegorz.kedziora(at)quadpro.pl
Tomasz Pisarczyk: tel. kom. 782228910 email: tomasz.pisarczyk(at)quadpro.pl
Tomasz Droszcz: tel. kom. 600149316 email: tomasz.droszcz(at)quadpro.pl

Księgowość:

Izabela Ślusarczyk - tel: +48 12 30 700 60 wew. 588, tel. kom.: +48 531 676 828,

email: izabela.slusarczyk(at)quadpro.pl

Dział Serwisu:

Tel: +48 12 30 70 227; tel. kom: +48 600 149-316

Email: serwis(at)quadpro.pl


Wyświetl większą mapę