Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.  zgadzam się - zamknij

Quad Pro Sp. z o.o.

Ul. Stanisława Fiszera 5
Kraków 31-321

email: biuro@quadpro.pl

 

Kontakt:

Centrala: +48 12 30 70 060, +48 12 30 70 227, Telefax: +48 12 444 71 64

  Serwis HP Kraków www.quadpro.pl

Dział Handlowy:

Ogólny adres email Działu: handlowy@quadpro.pl

Jerzy Antczak: +48 12 30 700 60 w.533; +48 883673747; jerzy.antczak@quadpro.pl

Paweł Biniek: +48 12 30 700 60 w.511; +48 883 668 845; pawel.biniek@quadpro.pl

Marcin Haase +48 12 30 700 60 w.544, +48 883 673 396; marcin.haase@quadpro.pl

Piotr Kordek +48 12 30 700 60 w.522, +48 883 673 832; piotr.kordek@quadpro.pl

Dział Techniczny

Jakub Giergun: +48 12 30 700 60 w.566; +48 534 012 370, email: jakub.giergun@quadpro.pl

Grzegorz Kędziora: tel: +48 12 30 700 60 w.577; +48 607 038-001, email: grzegorz.kedziora@quadpro.pl

Księgowość:

Izabela Ślusarczyk - tel: +48 12 30 700 60 wew. 588, tel. kom.: +48 531 676 828,

email: izabela.slusarczyk@quadpro.pl

Dział Serwisu:

Tel: +48 12 30 70 227; tel. kom: +48 600 149-316

Email: serwis@quadpro.pl


Wyświetl większą mapę